שאלות נפוצות

1. אילו עוגות משמשות כבסיס ?
ישנו מגוון גדול של עוגות שיכולות להיות בסיס לעוגות המעוצבות. אנו שמים דגש גם על טעם טוב של העוגות ולא רק על עיצובן כך שאכילתם תהיה מהנה גם כן. חלק ממגוון הטעמים הוא- שוקולד, וניל, קינמון,קוקוס, בננה, גזר ועוד.

2. האם ניתן לקבל עוגות ללא גלוטן?
ניתן בהחלט להזמין עוגות ללא גלוטן וגם הן מגיעות במגוון טעמים- שוקולד, ג'ינג'ר וניל ועוד.

3. במה מצופות העוגות?
העוגות והעוגיות מצופות בבצק סוכר איכותי. ממנו עשויות גם הדמויות, חלק מפרטי העיצוב עשויים מבצק פרחים שהוא גמיש יותר בעבודה ומאפשר יצירת דקויות שקשה מאוד להשיג אחרת. שני סוגי הבצק אכילים.

4. במה צבוע בצק הסוכר?
הבצק צבוע בצבעי מאכל. כמות צבעי המאכל הדרושה לצביעת הבצק הינה קטנה מאוד. ישנה אפשרות לשימוש בצבעי מאכל טבעיים אך בהם מגוון הצבעים קטן יותר וכן הם יותר פסטלים ופחות עזים- שימוש בצבעי מאכל טבעיים כרוך בתוספת תשלום ובהתפשרות על גוונים שונים.

5.מדוע יש להזמין את העוגה שבוע מראש?
כל עוגה נעשית בעיצוב אישי לפי בקשת הלקוח. כל תשומת הלב ניתנת לכל עוגה הן מבחינת החומרים והן בעיצוב. חלק מפריטי העיצוב יש להכין מראש בכדי לאפשר את ייבושן המלא לפני חיבורם לעוגה. תכנון מדויק ותזמון הולם הינם חלק מתוצאה שתעמוד בכל ציפיותיכם.

6. האם ניתן לבצע שינוי בהזמנת העוגה?
כמובן, כל עוד הדברים לא הוכנו וההזמנה לא בוצעה ישנה אפשרות לשנותה.

7. איך שומרים על העוגה?
את העוגה המצופה יש לשמור במקום קריר ויבש, רצוי בתוך ארון.
אסור להכניס את העוגה למקרר- הלחות בו פוגעת בבצק הסוכר.

8. ממה עשויות העוגיות המעוצבות?
העוגיות הינן עוגיות פרכות וטעימות ישנה אפשרות לבחור בטעמי שוקולד,ג'ינג'ר, חמאה, לימון ועוד. העוגיות מצופות בבצק סוכר ועוד פרטי קישוט אכילים כגון אבקות נצנצים וכו' תלוי בעיצוב.

9. מהו מחיר העוגית?
המחיר תלוי בסוג העוגייה, גודלה והעיצוב שנבחר בשבילה.
צרו קשר לקבלת מידע נוסף.

10. מהו מחיר עוגה מעוצבת?
מחיר עוגה מתחיל מ-300 ₪ (עוגה מצופה ומעוטרת ללא פיסול) . כל עוגה היא יצירת אומנות ומושקעים בה חומרים איכותיים שעות עבודה רבות והרבה אהבה.

כל דמות ואלמנטים נוספים כרוכים בתשלום נוסף.

צרו קשר ונוכל להתאים לכם את העוגה האופטימלית לכם ולתקציבכם